Apple iPad 6 | Apple | WiFi | Gri | 32GB

39,000 L

Ka stok

Apple iPad | WiFi

Modeli me Wifi
Kapaciteti: 32GB
Dimensionet: 240*169.5*7.5mm
Pesha: 469gr
Lightning Charger
Ekrani: 9.7inch
Kamera: 8MP Hybrid Filter
Selfie: 1.2 MP
Video Recording: 1080p HD Video Recording
iPad Apple i pajisur me sensore
Apple iPad 6 me Sistem Operativ: iOS 12

KODI: NJAP-01 Kategori: , , Etiketime: , , ,

APPLE IPAD 6 wifi edition

Apple iPad 6 | Apple | WiFi | Grey | 32GB | Bli online ne Dyqan Taxi

Si nje kompjuter gjeni , por tani me i vogel me praktik dhe me me shume funksione.
Mund ta marresh kudo.
Eshte aq shume inovativ sa mund ta levizesh ne cfaredo menyre qe deshironi.

Energji per ate cfare ju do te beni sot dhe cfare do te zbuloni te nesermen

Nje redaktues i zgjuar i videos.
Apple iPad | Inxhinier per performancen.

Luani lojera me intesitet grafik ose provoni aplikacionet me te fundit te realitetit.
Perdorni njekohesisht shume aplikacione.

iPad 6
eshte teper i shpejte.
Ky iPad ofron energji te mjaftueshme.
Punoni ne planin tuaj te biznesit ndersa beni kerkime ne internet ndersa beni nje telefonate FaceTime me nje koleg ne te njejten kohe.
Eshte shume me i lehte sesa tingellon.

Eshte gjithcka cfare ju deshironi
Fletorja, kamera dhe cdo gje tjeter.

Dy kamera te shkelqyera qe ofrojne imazhe te mrekullueshme.
Kamerat e integruara te perparme dhe te pasme ju lejojne te xhironi foto te mrekullueshme dhe video kinematografike.
Mund te skanoni dokumente, te beni thirrje FaceTime. Ndani me shume me miqte tuaj dhe me me lehtesi. 

I domosdoshem jo vetem per t’iu lehtesuar pune, por dhe per te argetuar ju dhe familjen tuaj.

Apple Wifi 6 ipad Tablet Dyqan Taxi

Apple iPad | WiFi Edition

Modeli me Wifi
Kapaciteti: 32GB
Dimensionet: 240*169.5*7.5mm
Pesha: 469gr
Lightning Charger
Ekrani: 9.7inch
Kamera: 8MP Hybrid Filter
Selfie: 1.2 MP
Video Recording: 1080p HD Video Recording
iPad  i pajisur me sensore
Apple iPad 6 me Sistem Operativ: iOS 12


Bli online ne menyre te sigurte vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tablet

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

apple ipad 6 wifi dyqan taxi online

Apple iPad 6 | Apple | WiFi | Gri | 32GB

WhatsApp chat