Aparat per kafe filter | Coffee maker Dsp KA-3027

2,000 L

Ka stok

 • Bluan kafen ne menyre perfekte
 • Mund ta merni kudo me vete, udhetim, pune, zyre etj
 • E komandoni me ane te butonit on\off
 • Kapaciteti i Coffe maker eshte rreth 300 ml
 • Materiali prej te cilit perbehet eshte celik-inox
 • Perbehet nga nje doreze shume rezistente ndaj nxehtesise

 

COFFE MAKER DSP KA-3027

Eshte nje blerje e shkelqyer per adhuresit e kafes. Per shkak te madhesise se saj te vogel, ju keni mundesi mos ta shijoni vetem ne shtepi kafen tuaj por edhe ta merrni ate kudo me vete qe kafeja mos t’ju mungoje kurre, qofte ne udhetime apo ne zyre.

Kafeja pergatitet shume thjesht, mjafton qe ta hidhni ate tek beresi i kafes, shtoni ujin dhe ndizni butonin qe te filloje procesin. Ne momentin kur shihni qe kafeja eshte gati, butonin e beni off. Kafeja do te jete e pergatitur per 2 minuta.

Kapaciteti i Coffe maker eshte rreth 300 ml. Materiali prej te cilit perbehet eshte celik inox, i fshehur, qe eshte edhe percjelles shume i mire i nxehtesise. Gjithashtu perbehet edhe nga nje doreze qe eshte shume rezistente ndaj nxehtesise.

Ju do keni shume lehtesi me kete produkt sapo ta keni ne doren tuaj, qofte ne pergatitjen e kafes, qofte per ta mesuar se si perdoret edhe me e rendesishmja per ta pastruar.

APARAT PER KAFE FILTER

 • Bluan kafen ne menyre perfekte
 • Mund ta merni kudo me vete, udhetim, pune, zyre etj
 • E komandoni me ane te butonit on\off
 • Kapaciteti i Coffe maker eshte rreth 300 ml
 • Materiali prej te cilit perbehet eshte celik-inox
 • Perbehet nga nje doreze shume rezistente ndaj nxehtesise

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire due paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

beres kafeje

Be the first to review “Aparat per kafe filter | Coffee maker Dsp KA-3027”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp electric coffee maker ka3027 kafe turke online dyqan taxi

Aparat per kafe filter | Coffee maker Dsp KA-3027

WhatsApp chat