Aparat Kunder Insekteve | Atomic Zapper

950 L

S’ka stok

Ju mjafton thjesht ta vendosni atë ne prize dhe është gati të punoje. Tani nuk do të duhet të merreni me kimikate toksike ose të shpenzoni para duke punesuar persona te tjere te pastrojne shtepine tuaj prej tyre. Profesionisti juaj per keto raste eshte vetem nje klikim larg.

ATOMIC ZAPPER | APARAT KUNDER INSEKTEVE

Aparat kunder insekteve | Atomic Zapper per mushkonja

Insektet, brejtesit po pushtojne shtepine tuaj ?

Tani ju mund t’i bëni që të gjithë të zhduken me Atomic Zapper! Eshte aparati i parë ultrasonik kunder insekteve, mushkonjave dhe te gjithe insekteve fluturuese kombinuar te gjitha funksionet ne nje pajisje. shpetoni shtepine tuaj totalisht nga insektet irrituese dhe brejtesit qe mbartin semundje te ndryshme.

Zapper Atomik gjithashtu tërheq dhe manipulon insektet fluturuese drejt vetes duke i lene ato të vdekura. Aparat per mushkonja dhe per te gjitha insektet i cili përdor valët e tingullit zanor për të larguar cdo insekt dhe për t’i mbajtur ato larg.

Brejtesit dhe insektet nuk mund te pushtojne shtepine tuaj me Atomic Zapper! 

Frekuenca është e larte, me e larte se frekuenca mesatare që mund të dëgjojë nje person dhe kafshët shtëpiake. Falë Teknologjisë Blue Light , tërheq dhe vret insektet fluturuese dhe brejtesit qe zbarkojne ne shtepi. Kryen funksionin e tij ne menyre te shkelqyer dhe nje ambjent me hapesire mesatare.

Atomic Zapper | Aparat kunder insekteve

atomic zapper aparat kunder insekteve per mushkonja

Nuk ka nevojë për instalim.
Ju mjafton thjesht ta vendosni atë ne prize dhe është gati të punoje. Tani nuk do të duhet të merreni me kimikate toksike ose të shpenzoni para duke punesuar persona te tjere te pastrojne shtepine tuaj prej tyre. Profesionisti juaj per keto raste eshte vetem nje klikim larg.

Zapper Atomik është mënyra me e thjeshtë, e lehtë dhe jo toksike për të eleminuar insektet e bezdisshem përgjithmonë. 


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampe kundra Mushkonjave

Be the first to review “Aparat Kunder Insekteve | Atomic Zapper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

atomic zapper aparat kunder insekteve per mushkonja

Aparat Kunder Insekteve | Atomic Zapper

950 L