Anycast M2 Plus | Screen Mirroring | Android & iPhone

1,790 L

S’ka stok

1.Mbështet standardet e certifikuara të DLNA, Miracast dhe AirPlay
2.Suporton standarte te shumta te ekranit WiFi
3.Transmetoni Videot tuaja te preferuara HD nga Youtube ne ekranet e medha televizizive.
4.Transferoni Skedare Multimedia dhe dokumente me format te plote nga ruajtja e pajisje inteligjente ne ekranin e madh.

ANYCAST M2 PLUS PRICE

ANYCAST M2 Plus IP | Screen Mirroring Price ne Dyqan Taxi

Mund ta perdorni si shoqëruesin tuaj te udhëtimit
Eshte i pajtueshem me HDMI të makinës, telefon i lidhur me ekranin e makinës me ane te valeve.  Bëni makinën tuaj të bëhet menjëherë një makinë e zgjuar. Konsumon pak energji dhe nuk nxehet dhe ne perdorime per nje kohe te gjate.

Ju mund ta perdorni ne takime biznesi te ndryshme, shfaq ne ekran gjithcka qe gjendet ne telefonin tuaj. Nuk keni pse te per mbartni monitore dhe dosje te ndryshme ne duart tuaja. Mjafton telefoni juaj, ka ardhur momenti ti besoni teknologjise se Anycast  M2 Plus | Price per nje performance te shkelqyeshme.
Shikoni filma, luani lojra, krijoni kinemane tuaj personale. Shijoni gjithcka ne ambjentin e ngrohte te shtepise suaj me njerezit me te dashur. Dhurojini me shume atmosfere festave ne shtepine tuaj.

Mbulon gjithcka qe ju nevojitet per ekranin tuaj
Karakteristika të bollshme për riprodhim multimedial, përdorimin e tij ne konferenca dhe pse jo per argetimin me lojera te ndryshme. Gjithe familja mund te luaj me ju perballe nje pamje emocionuese. Ekrani i vogel i telefonit tuaj Android apo iOs ju emocionon dhe ju fut brenda botes se tij, por nje ekran me i madh cfare ndjesi do t’iu ofroje?

Argetimi per ju nuk njeh limite me kete pajisje!

Anycast M2 Plus IP | Screen Mirroring | Price ne Dyqan Taxi

anycast m2 plus ip screen mirroring price

Karakteristika

1.Mbështet standardet e certifikuara të DLNA, Miracast dhe AirPlay
2.Suporton standarte te shumta te ekranit WiFi
3.Transmetoni Videot tuaja te preferuara HD nga Youtube ne ekranet e medha televizive.
4.Transferoni Skedare Multimedia dhe dokumente me format te plote nga ruajtja e pajisje inteligjente ne ekranin e madh.

Specifikat kryesore të Aircast M2 Plus 

Mbështet ndarjen e ekranit: Airplay, Miracast, DLNA (DLNA: standard).
Wi-fi: 802.11b / g / n 2.4GHz 150Mbps WiFi pa tel.
Siguron mbulimin e sinjalit WiFi deri ne 10M.
Kontrolli i largët: i përputhshëm me telefonin / Labtop / Tablet PC
Prodhimi i videos: Dalja deri në 1080p HDMI.
Mbështetje Formati audio: MP1 / MP2 / MP3 / WMA / OGG / ADPCM-WAV / PCM-WAV / AAC
Regjistrim zanor: MP3 WAV
Formati i fotografive: JPEG / BMP.
Konsumimi ultra i ulët i energjisë dhe nxehtësia e ulët.
Anycast M2 Plus me dizajn kompakt portativ për transport të lehtë.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “Anycast M2 Plus | Screen Mirroring | Android & iPhone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Anycast M2 Plus Price IP Screen Mirroring

Anycast M2 Plus | Screen Mirroring | Android & iPhone

1,790 L