Antene Televizori Tokesore Dixhitale | Antene HD per dhome

1,490 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Antene super holle me gjatesi 2 metra.
Rezolucion 1080p HD
Permasat 29.5*7.5cm

KODI: antene-dixhitale-hd-clear-vision Kategorite , ETIKETIME: , ,

ANTENE TOKESORE TELEVIZORI HD

Antene Dixhitale HD per dhome | Antene Televizori Tolesore | Blerje Online | Dyqan Taxi

ANTENE HD PER NE DHOME

Antene dixhitale Tokesore Televizori per ne dhome Hd Tv Dyqan Taxi

Antene inovative te cilen mund ta vendosni kudo ne cdo dritare, mur, dyer etj.

Mund te shihni kanalet qe mbulon zona juaj. Terheq sinjale nga te gjithe drejtimet. Antene e cila ju ofron pamje vizive te qarta, audio te nje kualiteti te larte. Instalohet lehte.

Antene HD, lidhni Televizorin tuaj dhe me pas skanoni programet televizive .
Antene dixhitale super holle me gjatesi 2 metra.
Rezolucion 1080p HD
Permasat 29.5*7.5cm
Instalohet lehte. Antene HD, lidhni Televizorin tuaj dhe me pas skanoni programet televizive .

 

 

ANTENE TELEVIZORI PER NE DHOME

Për të parë të gjitha kanalet e platformave analoge por edhe dixhitale të cilat janë pjesë e transmetimeve ne Shqiperi duhet të jeni të pajisur me një dekoder DVB T2 dhe nje antenë të mirë.

 


Antene e brendshme per TV |  Blerje Online | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Antene Dixhitale

Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Vleresime

Nuk ka vleresime

Antene Dixhitale hd clear vision Antene Tokesore Televizori dyqan taxi online blerje

Antene Televizori Tokesore Dixhitale | Antene HD per dhome

WhatsApp chat