Android Dvb t2 Box Manaseer Petra G5 ne shitje online

6,900 L8,900 L (-22%)

S’ka stok

Suporton teknologjine: H.265
Sistemi Operativ: AllWinner H3
CPU: ARM Quad Cortex-A7 deri ne 1.2GHz
RAM: DDR3 2GB
ROM: 16GB
WiFi: 2.4GHZ

KODI: dvb-t2-android-tv-box-petra-g5 Kategori: , , , , , , Etiketime: , ,

DVB T2 ANDROID TV BOX

DVB T2 dhe Android TV Box with tuner – Petra G5 Manaseer Decoder Receiver  | Dyqan Taxi 

Manaseer po shton nje hapesire dhe njesi te re biznesi te vlefshme per teknologjine, duke krijuar njesi te integruar te mediave dhe argetimit. Qellimi eshte te ofroje nje liste te gjere te videove me te fundit premium ne internet per sherbimet e kerkeses ne cdo kohe, ne cdo vend dhe ne cdo pajisje. Ne permbajtje perfshihen mijera filma, seri dhe programe argetuese te femijeve dhe familjes nga kultura dhe vende te ndryshme. Kohet e fundit kjo kompani ka nenshkruar me ofruesit me te mire te permbajtjes nderkombetare mbi baza ekskluzive te transmetimit.

android tv box dvb t2 petra g5 ne dyqan taxi

PETRA G5 RECEIVER

ANDROID DVB T2

Kenaquni me pajisjet e fundit te zgjuara si Android Petra G5. Kthejeni ekranin tuaj ne Smart TV dhe shijoni gjithcka qe ju deshironi ne nje pamje me te madhe me te qarte.

Suporton formatin 4K. Ju mund te shikoni filmat me te fundit dhe serite e fundit me pamje shume cilesore. Mund te shikoni filma video edhe te shkarkoni aplikacione te ndryshme. Shijoni mbremjet tuaja ne shtepi ne kete periudhe festash .Mund te shikoni permbajtjen e telefonit tuaj ne ekran permes kesaj pajisje. 

Decoder Petra G5 Manaseer DVB T2 Android TV Box with tuner | Receiver

Specifikat

Suporton teknologjine: H.265
Sistemi Operativ: AllWinner H3
CPU: ARM Quad Cortex-A7 deri ne 1.2GHz
RAM: DDR3 2GB
ROM: 16GB
WiFi: 2.4GHZ


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Android Tv Box

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

  1. 01

    nga Astriti

    Pershendetje jam I interesuar per dvbt2 Petra Android tv box.

    • nga dyqantaxi

      Prsh, Ky produkt per momentin ka mbaruar.

Main Menu

dvb t2 android box decoder petra g5 manaseer ne dyqan taxi

Android Dvb t2 Box Manaseer Petra G5 ne shitje online

6,900 L8,900 L (-22%)