Altoparlante Meirende Mr-1212 – Boks muzike

7,990 L

Ka stok

Altoparlante multifunksionale e cila perdoret per :

  • disko.
  • shfaqje në rrugë nga artistë.
  • pikniqe dhe vallëzime në natyrë.
  • konferenca.
  • mësime muzike.
  • karaoke etj.

ALTOPARLANTE MEIRENDE MR-1212

Altoparlantë Meirende MR-1212 me bluetooth, i bërë nga materiali i qëndrueshëm i cili i siguron rezistencen.

Ai eshte i perbere me dy altoparlantë 12 inç te cilet  sigurojnë një tingull të qartë dhe të lartë dhe për këtë arsye mund të organizoni një koncert ose një disko pothuajse kudo.

Mbështet riprodhimin e audios përmes Bluetooth, kartës së kujtesës Micro SD, USB Flash dhe lidhjes me tela me kabllo Aux 3.5 mm.

Paisja gjithashtu ka një funksion radio.

Altopalanti ka rregullues te volumit dhe basit, keshtu qe ju mund të rregulloni vëllimin e mikrofonave dhe kitarave dhe gjithashtu ka një cilësim të ekos.

Përmban:

– Mikrofon pa tel 2 copë.
– Telekomande.
– kabllo elektrike 220V.
– Kabëll lidhës 12V.

SPECIFIKAT

Lidhshmëria: Karta TF, USB, Aux, radio FM, Mbështetja e thirrjeve.

Bluetooth: 4.1.Acoustic system meirende mr 1212 eltronic blerje online dyqan taxi

Diapazoni: 10 milion.

Fuqia: 40 + 40 W.

Bateria: 220V 7400mAh.

Orët e lojës: 8H.

Madhësia: 40 x 80 x 35 CM.

Rrota levizese dhe doreze e zgjatshme.

Drita LED.

Ze i paster dhe i fuqishem.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Kurse kohe dhe para

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Altoparlante Meirende Mr-1212 – Boks muzike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Acoustic system meirende mr 1212 eltronic blerje online dyqan taxi

Altoparlante Meirende Mr-1212 - Boks muzike

WhatsApp chat