Alcatel 2053D | Celular | Dual Sim | Black

5,500 L

Ka stok

  • Permasat: 10.3 cm x 5.04 cm x 1.69 cm.
  • Madhësia e ekranit: 2.4 “/ 6.1 cm.
  • Kapaciteti i baterisë: 970 mAh.
  • Rezolucioni i ekranit: QVGA (320×240).
  • Karte memorie 32GB.
KODI: Alcatel 2053D dual sim black Kategori: ,

ALCATEL 2053 DUAL SIM BLACK

Alcatel 2053D ka një dizajn elegant, të rehatshëm dhe të thjeshtë që përshtatet në mënyrë të përkryer për dorën dhe xhepin tuaj.

Ky telefon i lehtë për t’u përdorur masat 103 x 50.4 x 16.9 mm dhe peshon vetëm 89 gram.

Ekrani i tij është 2.4 inç dhe një rezolucion QVGA.

Ju mund të kapni të gjitha momentet tuaja falë aparatit VGA me flash dhe gjithashtu ka një jetë të gjatë të baterisë prej 970mAh.

SPECIFIKIMET

Madhësia e ekranit: 2.4 “/ 6.1 cm.

Rezolucioni i ekranit: QVGA (320×240).

Lloji i ekranit: TFT.

Rezolucioni i kamerës kryesore: 0.3 Mpx.

RAM: 4MB.alcatel 2053d black dual sim produkt bli online dyqan taxi

ROM:4 MB.

Kapaciteti i kartës së memories: 32 GB.

Modeli i procesorit: SC6531E.

Kapaciteti i baterisë: 970 mAh.

Redes: 2G / GSM 1800MHz, 1900MHz, 850MHz, 900MHz.

Shtypni SIM 1: Mikro-SIM.

Lloji SIM 2: Mikro-SIM.

Lidhshmëria: Bluetooth EDR, v2.1.

Lidhës audio: Stereo 3.5 mm.

Llojet e radios: FM.

Karakteristikat: elektrik dore.

Permasat: 10.3 cm x 5.04 cm x 1.69 cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Porosit Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

Be the first to review “Alcatel 2053D | Celular | Dual Sim | Black”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

alcatel 2053d black dual sim produkt bli online dyqan taxi

Alcatel 2053D | Celular | Dual Sim | Black