Alcatel 2008D-Dual Sim-White-Celular-Al

5,500 L

Ka stok

  • Emri: Alcatel 2008D.
  • Ekrani: 2.4 “.
  • SIM: Dual.
  • Bateria: 1400 mAh.
  • Rrjeti: 2G.
  • Dimensionet: 117×61.5×12.5mm.
KODI: Alcatel 2008D Kategori: , ,

CELULAR ALCATEL 2008D

Alcatel 2008D është i pajisur me një aparat fotografik 2 megapiksel.

Kamera ju lejon të regjistroni video me rezolucion maksimal 176×144 piksele.

Kapaciteti i baterisë e cila mund te hiqet është 1400 mAh.

Telefoni është i pajisur edhe me sensorë. Kjo i jep funksion shtesë telefonit në aplikacione të ndryshme.

Dizajn i vogël dhe i lehtë.

Telefoni 2008D nga Alcatel eshte me perberje plastike.

Telefoni funksionon me dy karta SIM.

SPECIFIKAT

Emri: Alcatel 2008D.

Ekrani: 2.4 “.

SIM: Dual.telefon alcatel 2008 d bli online dyqan taxi

Rrjeti: 2G.

Procesori: MTK 6260.

Specifikimet e procesorit: Chipset 360MHz.

OS: AOS.

Kamera e pasme: 2 MP.

Kamera e përparme: Jo.

Kujtesa e brendshme: 16MB (32sd).

RAM: 8MB.

Bateria: 1400 mAh.

Kamera 2MP FF.

Kapja e videos: 176 x 144 @ 30fps.

Rishikimi i videos: 320×240 @ 30fps.

Bluetooth 3.0 + EDR.

Mikro USB për transferimin e të dhënave.

Dimensionet: 117×61.5×12.5mm.

Pesha: 90g.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Paguaj ne dorezim | Blerje e sigurte

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Celulare

Ngjyra

Be the first to review “Alcatel 2008D-Dual Sim-White-Celular-Al”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

telefon alcatel 2008 d bli online dyqan taxi

Alcatel 2008D-Dual Sim-White-Celular-Al