Air Health Fryer DSP | Friteze me Ajer Black & White

6,900 L

Ka stok

Friteze me ajer per gatime te shpejta dhe pa yndyre mbi te gjitha. Konsumoni sa here deshironi patate te skuqura ne menyre te shendetshme. Fileto dhe krahe pule te shijshme dhe cdo gje tjeter qe stomaku juaj kerkon.

Specifikat 

Marka: DSP
Modeli: KB-2031
Tensioni: 220V
Fuqia: 1800w
Materiali: PTE
KODI: friteze-me-ajer-dsp-kb-2031 Kategori: , ,

Air Health Fryer DSP | Friteze me Ajer 2.5 L

Air Health Fryer DSP | Friteze me Ajer

Friteze me ajer per gatime te shpejta dhe pa yndyre mbi te gjitha. Konsumoni sa here deshironi patate te skuqura ne menyre te shendetshme. Fileto dhe krahe pule te shijshme dhe cdo gje tjeter qe stomaku juaj kerkon.

Specifikat 

Marka: DSP
Modeli: KB-2031
Tensioni: 220V
Fuqia: 1800w

Materiali: PTE


Dyqan Taxi | Dyqan online ne cdo kohe prane jush!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Friteze

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Air Health Fryer DSP | Friteze me Ajer

Air Health Fryer DSP | Friteze me Ajer Black & White

WhatsApp chat