Action Camera Eken H7S | 4K ULTRA HD Kamera

7,900 L

S’ka stok

 • 2 inch Touch Screen
 • Panasonic 34112 Sensor
 • 4K30 / 2.7K30 /1080p100 / 1080P 30/ 720P 120
 • 170 Wide Angle
 • WiFi Control
 • 30M Waterproof
 • Remote Control
 • 12MP Photo
 • 7 Glass + 1IR 170 Degree Wide-angle Lens

 

KODI: K-190520018 Kategori: ,

Kamera Eken H7S 4K ULTRA HD | ACTION CAMERA

Action Camera Eken H7s nje nga produktet me te nevojshme per sportet – Kamera Eken H7S. Nje nga gjerat qe njeriu provon shume pak ne jete ose aspak jane sportet ekstreme qe vendosin jete ne rrezik. Edhe kur guximi merret per te bere dicka te tille sigurisht qe duhet te fiksohet patjeter per mos tu harruar me kurre. Kjo eshte pikerisht kamera qe ju duhet pavarsisht se ku ndodheni, ne det ,ne mal apo ne ajer.

KAMERA EKEN NE SHITJE ONLINE |  DYQANI TAXI

Kamera EKEN eshte e perbere nga 15 aksesore qe lehtesojne perdorimin e saj edhe pershtaten me cdo sfide qe ju doni te provoni. Sportet per te cilat ju mund ta perdorni ate per ta fiksuar si nje moment jane te ndryshme si psh: sportet e ujit, alpinizmi, surfimi, çiklizmi,not, zhytje etj.

ACTION CAMERA

Permasat e kameres jane :

 • 2 inch Touch Screen
 • Panasonic 34112 Sensor
 • 4K30 / 2.7K30 /1080p100 / 1080P 30/ 720P 120Kamera-Action-Eken-H7S-4K-ULTRA-HD
 • 170 Wide Angle
 • WiFi Control
 • 30M Waterproof
 • Remote Control
 • 12MP Photo
 • 7 Glass + 1IR 170 Degree Wide-angle Lens

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

 

Detaje Produkti

Lloji

Kamera

Ngjyra

Be the first to review “Action Camera Eken H7S | 4K ULTRA HD Kamera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kamera Eken H7s Action Camera

Action Camera Eken H7S | 4K ULTRA HD Kamera

7,900 L