• Ngrohes elektrik me Ajer | Ngrohese Elektra

  Modeli: EPN-DL01S
  Me ventilator 3 nivele Fuqie 2000W
  Tensioni 230V- 50Hz
  Me mbrojtes nxehtesie
  Paneli kontrollit: Termostat + Celesa
  Qendron vete pa patur nevoje per mbajtese ose pozicionim ne dysheme
  Mund ta levizni ku te deshironi, ne dhomen e ndjejes ne kuzhine apo dhome gjumi.

  4,490 L
 • Ngrohese me Ajer Elektrike Elektra | Ekonomike

  Ngrohes Aeroterm
  Marka Elektra
  Modeli ENA-801
  Fuqia(Watt): 1000- 2000 W
  Ngjyra e bardhe
  Me 2 nivele fuqie ngrohese.
  Mbrojtje nga mbinxehja
  Termostat dhe drite treguese.
  E vogel dhe praktike per dhoma te vogla

  1,890 L
 • ngrohese elektrike me korent ekonomike elektra

  Ngrohese me Korent Elektra | Ekonomike

  Ngrohese elektrike Aerotherm PTC Elektra ENAP-06
  Element Qeramik
  2 nivele nxehtesie
  Doreze plastike mbajtese
  Mund te mbuloje nje siperfaqe prej 15 m²
  Fuqia eshte 700 deri ne 1500 W sipas gradimit
  Tensioni 220-240 V
  Dimensionet e pajisjes 21 x 18 x 30 cm

  2,890 L
 • reflektor elektra ngrohese elektrike me ajer

  Reflektor Elektra | Ngrohese elektrike me Ajer

  Reflektor Elektrik Elektra ENG-1501
  Ofron ngrohje per nje hapesire rreth 20-25 m²
  Ngrohes elektrik i cili ka 4 shufra kuartz
  Ka 3 nivele ngrohje, me lageshtues ambjenti dhe ventilator
  Fuqia 2400 W
  Tensioni 220-240 V, 50-60Hz
  Permasat 68 x 72 x 10 cm

  6,490 L
 • Sobe me Gaz Elektra | Albania Gas | Bli Online

  -Ngrohese per ajer te nxehte ne kohe te shkurter
  -Ky ngrohës nuk është projektuar për t’u përdorur në banjë
  -Elementët e ngrohjes qeramike sigurojnë ngrohje më të shpejtë
  dhe më efikase sesa ngrohësit tradicionale.
  -Mbrojtje nga mbi nxehja
  -3 nivele te ngrohjes
  -Zhurmë e ulët

  9,490 L10,490 L

Main Menu