• Dyqan taxi Online Karikues Mbajtese telefoni per makine fishe karikimi android usb

    Kabell Karikimi | Android | Mbajtese per makine

    – Karikon telefonin tuaj njekohesisht sherben dhe si mbajtese
    – Praktike, mund ta vendosni ne cfaredo pozicioni qe ju deshironi
    – Mund ta perdorni ne rolin e nje GPS gjate udhetimeve
    – Regjistroni dhe shkrepni foto nderkohe qe telefoni juaj qendron fale ketij kabell karikimi

Main Menu