• Jastek Udhetimi per Qafen dyqan Taxi

  Jastek udhetimi per qafen ne makine apo avion

  Jastek i krijuar per rehati dhe clodhje maksimale.
  •Merr formen e qafes dhe shpatullave ne menyre qe te reduktoje dhimbjen gjate udhetimeve.
  •Drejton koken dhe vertebren ne menyre natyrale.
  •Qendron i fresket .
  •Ndihmon me fjetjen ne qendrimin e duhur.

  2,500 L
 • Jastek Ortopedik per qafen | Side Sleeper Pro

  Lodhje, dhimbje në qafë dhe shpinë, dhimbje në shtrat… Të gjitha këto mund të jenë simptoma të nje gjumi te keq. Për fat të mirë, tani ka një mënyrë për ta stërvitur trupin tuaj të flejë në pozicionin ideal për një pushim të ri gjatë natës.

  2,190 L3,200 L
 • Jastek per qafen | Jake ortopedike me 3 ndarje

  1.Permiresoni qarkullimin e gjakut te kokes, trurit, palces kurrizore, qafes, brezit te shpatullave.
  2.Forconi disqet ndervetebrale,, muskujt dhe ligamentet.
  3.Hiqni ngarkesen e shtuar ditore ne pjesen e pasme dhe ne qafe.

Main Menu