• Jastek Ortopedik per qafen | Side Sleeper Pro

    Lodhje, dhimbje në qafë dhe shpinë, dhimbje në shtrat… Të gjitha këto mund të jenë simptoma të nje gjumi te keq. Për fat të mirë, tani ka një mënyrë për ta stërvitur trupin tuaj të flejë në pozicionin ideal për një pushim të ri gjatë natës.

    2,190 L3,200 L

Main Menu