• krem per fytyren gold collagen krem kolagjeni online dyqan taxi

    Krem per fytyren Gold Collagen | Face Cream

    Kolagjeni qe permban ky krem e ben lekuren me te bute dhe te elastike.
    Ky krem eshte i pasur me vitamina A, B5, C dhe E , antioksidues, kolagjen, vajra aromatike : Kamomil, papaja, fara rrushi, jojoba, vaj ulliri, vaj bajame, Aloe Vera dhe minerale te Detit te Vdekur .

    1,200 L

Main Menu