Blackview E7S | Blackview | Smartphone | Dyqan Taxi

 • Blackview E7S smartphone dyqan taxi online blerje

  Blackview E7S | Smartphone | RAM 2GB | ROM 16GB

  Bateri e cila ju mundeson perdorim te telefonit ne cdo cast te dites.
  Konsumon me pak bateri per perdorim me afatgjate. Karikohet per nje kohe te shkurter.

  Nje eksperience me rezultate te shkelqyera, vetem me Blackview.
  | Aftesi me te zgjuara dhe me te shpejta |

  9,000 L

Main Menu