APPLE IPHONE IPAD IPOD IMAC MACBOOK WATCH

Apple | Gjigandi teknologjise Smartphone, iPhone, iPad, Macbook ne DYQANTAXI ALBANIA

 • apple watch series 1 black band price ne dyqan taxi 38mm 42mm

  Apple Watch Series 1 te perdorura | 38mm/42mm Black band

  Marka: Apple
  Modeli: Series 1
  Ngjyra: E zeze
  Materiali i rripit: Gome
  Ekrani OLED Retina
  Gjinia: Unisex
  Sensor: Heart Rate, Accelerometer, Gyrometer
  Pajisjet qe suporton: Iphone5,5c, 5s, 6, 6Plus, 6S, 6s Plus, 7, 7 Plus dhe iOS 10 dhe me vone.
  Kohezgjatja e baterise: 18 ore
  Koha e karikimit: 90 minuta
  Bateria e rikarikueshme

  15,500 L17,500 L

Main Menu