KUJDESI PERSONAL

Kujdesi personal | Produkte Online per meshkuj dhe femra | Kremra e vajra Dyqan Taxi

 • Maske e zeze per fytyren maska e zeze black mask dyqan taxi online blerje online

  Maska per pikat e zeza | Black Mask ACNE

  Perdorimi:
  Lajeni fytyren me uje te vaket,
  thajeni dhe pastaj aplikojeni masken ne zonat qe deshironi (jo ne buze, vetulla dhe sy).
  Mbajeni 15 deri ne 20 minuta dhe me pas hiqeni
  me kujdes dhe  rekomandohet te perdoret 1 here ne 3-4 dite.
  Mund te perdoret nga meshkujt dhe nga femrat,
  ne te gjitha llojet e lekures.

  1,190 L

Main Menu