KUJDESI PERSONAL

Kujdesi personal | Produkte Online per meshkuj dhe femra | Kremra e vajra Dyqan Taxi

 • vaj per masazh me levander natural oil massage

  Vaj per masazh | Levander Massage Oil

  1. Qeteson muskujt pas nje dite te ngarkuar me aktivitet fizik.
  2. Permbajtje bimore me levander.
  3. Ushqyes per lekuren.
  4. Perdorimi i tij nuk ka efekte anesore.
  5. Rregulloni metabolizmin tuaj.
  6. Largon mbetjet toksike te trupit tuaj.
  7. Ju ndihmon te flini lehtesisht.

Main Menu