KUJDESI PERSONAL

Kujdesi personal | Produkte Online per meshkuj dhe femra | Kremra e vajra Dyqan Taxi

 • Robdishamber per femije – Cotton C Rudy for Boys

  Robdishamber per djem – Cotton C Rudy for Boys

  • Aksesor i nevojshem pas dushit
  • Material cilesor 100 % pambuk, siguron rehati dhe butesi maksimale
  • I përshtatshëm për femije te moshes 6 vjec
  • Me xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc
  • Dizenjuar per djem
  • Ngjyra: Blu
  • Kodi: VP0747
  2,390 L

Main Menu