KUJDESI PERSONAL

Kujdesi personal | Produkte Online per meshkuj dhe femra | Kremra e vajra Dyqan Taxi

 • Dhembet | Power Floss | Si te kujdesemi per to

  -Ujitës i fuqishëm oral i cili drejtpërdrejt synon zona të paarritshme për higjenën e përmirësuar të gojës.
  -Floss Power është efektiv në heqjen e mbeturinave të mbetjeve te ndryshme, veçanërisht nga, urat, kurorat, implantet etj.
  -Një alternativë e lehtë për t’u përdorur dhe që nuk kërkon bateri.
  -Mund të përdoret ose me ujë ose me shpëlarje goje për frymë më të freskët.
  -Ky ujitës me gojë është një pajisje e mbajtur me peshë të lehtë dhe është e përsosur për udhëtime.
  -E konstruktuar me cilësi të lartë, plastike pa BPA, dhe e aprovuar nga FDA si e sigurt për përdorim oral.

  1,190 L
 • si te heqim kallot ne kembe kallo ped egg

  Kallo ne Kembe | Si te heqim Kallot | Ped Egg

  -PedEgg Power largon kallot e kembes dhe lëkurën e thatë dhe të ngordhur.
  -PedEgg Power është pa tel, i lehtë për t’u përdorur dhe ka një fikje automatike
  -Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen.
  -Vjen me një kokë larguese tërheqëse dhe kokë zbutëse

  1,190 L
 • Pajisje me avull per Fytyren | Benice | Face Care

  Pese Funksione | Pajisje me avull per fytyren
  1.Zbardh fytyren
  2.Hidraton dhe zbut lekuren
  3.Pastron deri ne zonat me te thella
  4.Cliron lekuren nga aknet e bezdisshme
  5.Rigjeneron lekuren

  2,900 L3,900 L
 • pajisje pastrimi per furcat nga makeup clean and dry makeup brushes

  Pajisje pastrimi per Furcat e MakeUp | Clean & Dry Brushes

  Pastrim ne 3 hapa te thjeshte
  Duhen 3 hapa të lehte për ta pastruar plotësisht furçën tuaj dhe ta shnderrojne ate nje nje furce të pastër dhe të thatë. Bashkëngjitni furçën me rrotullues, derdhni ujë në tasin e pajisjes & rrotulloni pastruesin & tharësin derisa furca juaj te jete pastruar.

  2,190 L
 • Pikat e Zeza | Si te Heqim Pika nga fytyra me Find Back

  -Rigjallëron lëkurën duke e lënë atë më të fortë, të lëmuar dhe kompakte.
  -Rivendos lëkurën duke siguruar pastërti dhe butësi.
  -Shërben për trajtimin e akneve.
  -Largimi i pikave te zeza.
  -Pastrim i thellë i fytyres.

  1,790 L

Main Menu