KUJDESI PERSONAL

Kujdesi personal | Produkte Online per meshkuj dhe femra | Kremra e vajra Dyqan Taxi

 • Aloe vera gel bio ne shitje per probleme me stomakun djegje ulcer

  Aloe Vera Gel Bio ne shitje | Bli Online

  02

  Ndihmon në tretje dhe eleminimin e ulçerës, gastritit etj.
  – Eliminon toksinat nga organizmi.
  – Rrit funksionin e sistemit imunitar
  – Ul kolesterolin dhe sheqerin në gjak
  – Furnizon organizmin me vitamina dhe minerale
  – Ndihmon në rritjen e flokut të shëndetshëm

  2,990 L

Main Menu