KUJDESI PERSONAL

Kujdesi personal | Produkte Online per meshkuj dhe femra | Kremra e vajra Dyqan Taxi

 • kerpudha e pavdekesise ling zhi forcon sistemin imunitar produkt online

  Kerpudhe Reishi | Kerpudha e pavdekesise Ling Zhi

  • Perdoret si ilac
  • Perbehet nga acidi ganoderik dhe PS-G polysaccharides
  • Parandalon infeksionet virale dhe cdo semundje tjeter shume te rende te sistemit imunitar
  • Eshte ne forme pluhuri
  • Rekomandohet të merret 5.2 gr çdo ditë
  • Permban fibrave dietike dhe minerale
  • Forcon jashtezakonisht shume mireqenien fizike te trupit
  2,300 L

Main Menu