SHTEPIA – KOPSHTI – KUZHINA

Kopshti & Kuzhina | Pajisje per kopshtin, kuzhinen dhe shtepine tuaj | Kondicioner | Dyqan Taxi |

 • Elektrik Dore Tactical 22X Police | Flashlight Profesional

  Elektrik dore | Police

  Drite LED e fuqishme e bardhe
  Multifunksionale
  Siguron intesitet ndricimi te larte
  Pajisur me Lente Qelqi
  Perfekt per kamping
  Material shume i forte dhe cilesore
  Ngjyra: E zeze
  Materiali: Alumin
  Llampe: LED
  Bateria: AAA
  Kundra Ujit dhe pluhurit

   

   

   

  1,390 L1,990 L
 • Elektrik Profesional Police | Flashlight

  Materiali i trupit: Alumin Anti-oksidues dhe rezistent ndaj goditjes
  Fuqia e daljes: 1.000.000 volt
  Lloji i dritës: 100 lumens LED i bardhë
  Furnizimi me energji elektrike: Bateri e rimbushshme e nikelit-kadmium 4.8v.
  Jetëgjatësia (100,000 orë jetë)
  Gjatësia: 16.5 cm
  Gjerësia: 3.5 cm
  Trashësia: 2.8 cm.
  Pesha: 180 gr

Main Menu