SHTEPIA – KOPSHTI – KUZHINA

Kopshti & Kuzhina | Pajisje per kopshtin, kuzhinen dhe shtepine tuaj | Kondicioner | Dyqan Taxi |

 • Multicooker Nobel1 - Tenxhere me Presion - N1

  Nobel1 Multicooker – Tenxhere me Presion – N1

  Teknologji gatimi me presion dhe pa presion.
  Multicooker ekonomik.
  Cdo gje do te jete gati per ju, mjafton te vendosni kohen dhe temperaturen.
  Programon kohen kur deshironi qe te nis pergatitjen e ushqimit deri ne 24 ore me vone.
  E pajisur me valvul per clirimin e presionit.

  5,490 L

Main Menu