SHTEPIA – KOPSHTI – KUZHINA

Kopshti & Kuzhina | Pajisje per kopshtin, kuzhinen dhe shtepine tuaj | Kondicioner | Dyqan Taxi |

 • Set kuzhine me tenxhere Gatimi Hoffner | Cooking Set

  Set kuzhine me tenxhere Gatimi Hoffner | Cooking Set

  Kualitet i larte.
  Shperndarje termike e njetrajteshme.
  Material jo ngjites dhe rezistent ndaj gervishtjeve.
  Set i pershtatshem per t’u perdorur ne te gjitha burimet e gatimit.
  8,900 L
 • Set tenxheresh prej celiku | HOFFNER ELEGANCE

  • Prej materiali te celikut-inoks i cilesise se larte
  • Percjellese mjaft te mira te nxehtesise
  • Te pershtashme per cdo lloj sobe
  • Tenxheret jane super rezistente ndaj ngjitjes
  • Nuk e perfshijne yndyrnen ose uji e tepert
  • Mjaft praktike dhe shume terheqese si dizajn
  • Sygjerohet te pastrohen pasi te jete ftohur ushqimi

   

  6,900 L

Main Menu