SHTEPIA – KOPSHTI – KUZHINA

Kopshti & Kuzhina | Pajisje per kopshtin, kuzhinen dhe shtepine tuaj | Kondicioner | Dyqan Taxi |

 • Cotton Candy Maker DSP KA 1006 pergatite floke sheqeri

  Cotton Candy Maker DSP KA 1006 pergatite floke sheqeri

  • Beresi i sheqerit perbehet nga materiali i plastikes se larte ABS
  • Nuk harxhon energji elektrike
  • Shkuma e sheqerit pergatitet pa vaj
  • Mund te pergatiste floke shqereri per femijet tuaj ne pak minuta
  • Ky produkt eshte i pajisur me nje luge qe ju ndihmon ne mbledhjen e shkumes se sheqerit
  3,300 L

Main Menu