SHTEPIA – KOPSHTI – KUZHINA

Kopshti & Kuzhina | Pajisje per kopshtin, kuzhinen dhe shtepine tuaj | Kondicioner | Dyqan Taxi |

 • jastek pillow gjume komod bli online dyqan taxi

  Jastek ortopedik | Comfort Memory Pillow | Bli Online

  • Madhesia standarte:  47 x 33 x 14cm.
  • I përshtatshëm për te gjitha moshat.
  • Ndihmon për të ndaluar gërhitjen gjate gjumit.
  • Ju ndihmon te mbani qendrimin e duhur per trupin tuaj.
  • Zbut dhimbjet ne shpinë, qafë dhe shpatulla.
  • Perfekte për të gjitha pozicionet e gjumit.
  2,790 L

Main Menu