KUFJE WIRELESS ME BLUETOOTH

Kufje per Muzike, Headphones, Earphones me Bluetooth, Wireless | Blututh per iPhone Samsung | Dyqan Taxi

Kufje me bluetooth ne shitje online me cmimin me te mire | Perdor blututh ne makine

 • Baseus Encok Wireless Headphone D02

  Marka: Baseus | Review
  Emri Produktit: Wireless Headphone
  Material: PC+PU+Silicone
  Ngjyra: Black
  Versioni: V5.0
  Emri i Pajisjes: Baseus Encok D02
  Distanca e komunikimt: Deri ne 10 metra
  Koha e operimit: 300 ore
  Kohezgjatja e Bisedes: 25 ore
  Kohezgjatja muzikore: 25 ore
  Kapaciteti i baterise: 450mAh
  Koha e Karikimit: 1.5 ore

  3,600 L
 • Best Wireless Headphones Baseus Encok D01

  Marka: Baseus
  Emri i Produktit: Encok Wireless Headphone
  Model: D01
  Versioni: V5.0
  Distanca e Komunikimt: 10 ore
  Koha e operimit: 400 ore
  Kohezgjatja e bisedes: 10 ore
  Kohezgjatja e muzikes: 8 ore
  Kapaciteti i baterise: 300mAh
  Koha e Karikimit: 2 ore

  3,490 L
 • kufje bluetooth sensore celular baseus bli online dyqan taxi

  Kufje me bluetooth dhe pa tela Baseus | Bli Online

  • Marka: Baseues.
  • Versioni i Bluetooth: 5.0.
  • Kapaciteti i baterisë per kutine e tyre : 450mAh.
  • Bateria e kufjeve reziston per 100 ore.
  • Ngjyre e zeze.
  3,500 L

Main Menu