DRONE NE SHITJE | ALBANIA

Drone ne shitje ne | Rc Toys | Bli dron Online ne Dyqan Taxi

Drona te ndryshme me kamera ne shitje online per femije dhe te rritur

 • mavic 2 zoom dron online dyqan taxi

  Dron Mavic 2 Zoom EU version | HD Camera

  • Koha e fluturimit: Maksimumi 31 minuta
  • Kamera e zmadhimit optik 2x
  • Ndjesia e Pengesave
  • Formati i fotografisë JPEG / DNG (RAW)
  • Formati i videos MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)
  • Ekran 5.5 inç me rezolucion 1080p
  154,900 L

Main Menu